potencja

Xtrasize – pastylki na zwiększanie penisa

22

Xtrasize to tabletki, jakie zamierzają zrobić, iż penis zarobi na długości oraz grubości. Reagują na podstawie poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego wybudowany jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki są pojawić się po kilku dniach też powinna wówczas istnieć przydatniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek i starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupować wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w ciekawszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można osiągnąć po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w początkowym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które użytkowane są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, iż w skład tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest niezawodny?

Specyfik ten stał przebadany i dopuszczony do zakupu na gruncie Unii Europejskiej. Posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dużo – przeszukując internet w badaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje wspominające o pojawieniu się każdych większych zysków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki zawierają w bliskim sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi bardzo bardzo ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax

tani Vigrax

About the author / 

admin