problemy z potencją

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

19

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba pobudzać zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Akupresurę trzeba rozpocząć od lekkich muśnięć i po chwili regulować moc nacisku. Każdą z pięt trzeba pobudzać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety gwałtowniej reagują na uciskanie punktów rozłożonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom życie łóżkowe viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

About the author / 

admin