problemy z potencją

Proste? To do pracy, a raczej do sypialni!

19

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest też od dyspozycji ciała. tania levitra
W takim razie poza troską o należytą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wypunktowanymi w artykule radami, każdy z nas jest w stanie polecić parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego i wymyślnego posiłku: miło oraz sielsko albo dynamicznie i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na odprężenie się i spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra

About the author / 

admin