problemy z potencją

Sposoby na silniejszą erekcję

24

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest parę łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że spada transport krwi do członka w trakcie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.

About the author / 

admin