Uncategorized

Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

21

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jedynym z najkorzystniejszych a powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia dobro i przyciąga dobrą energię.

Świeca grana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z nadzwyczaj bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału nieodzowna istnieje jednocześnie odpowiednia formuła, która była używana tylko w starożytności; to wyjątkowe zaklęcie ochronne, które zamierza ochraniać przed negatywną energią z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie właśnie zabezpiecza przed zniszczeniem oraz oczyszcza, lecz także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa kluczową funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz wyciszenia umysłu, co we obecnym świecie jest wysoce ważne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie paru przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy wyłącznie skoncentrować się na końca, który potrzebujemy uzyskać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

KankustaDuo

Knee-Active Plus

About the author / 

admin