Uncategorized

Marzyłeś o wspaniałej formie, jednak niełatwo o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

1

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najpiękniejsze aktywne pierwiastki świadczą Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wartości jeszcze absolutnie nie istniałoby naprawdę proste oraz intensywne.
Cerberus

Jeśli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny istnieje zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak działał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, że ma skłonności do budowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i wyborem zdrowej diety nauczyły go jak właściwie pytać o siebie. Tę umiejętność wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

About the author / 

admin