Uncategorized

Świetne wyniki przy niewielkim wkładzie wysiłku!

1

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najwyższa jakość środków
przypływ sile oraz odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię oraz wielkość mięśniową. Toż głównie sprawny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze skutki sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i energie jeszcze wcale nie było tak przystępne i intensywne. Będziesz był gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki treningów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę i wpadnij na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to silniejsza siła i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na wyniki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej rywalizacji dodatkowo lub gotowy do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to jeszcze dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz tworzył żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść oraz kiedy ćwiczyć, żeby polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

About the author / 

admin