Uncategorized

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

3

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z powszechnych elementów wzmacniających, jakie kryją się w tymże serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji może i uczuć różnicę. To niezwykła formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych spośród nimi pomoce. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zastosować z plusów tego materiału osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso

About the author / 

admin